Слухати

Александрова і Єрофєєва не привезли на суд через «загрозу нападу»

03 березня 2016 - 12:01
У суді прокурор Олександр Климович заявив, що у військову прокуратуру надійшла інформація про можливий напад на конвой під час доставки Єрофєєва і Александрова до суду
 Александрова і Єрофєєва не привезли на суд через «загрозу нападу» / Новини на Громадському радіо

Засідання у справі російських колишніх військових ГРУ Євгена Єрофєєва та Олександра Александрова перенесли через загрозу можливого нападу на конвой під час доставки до суду.  У суді прокурор Олександр Климович заявив, що у військову прокуратуру надійшла інформація про можливий напад на конвой під час доставки Єрофєєва і Александрова до суду. У зв’язку з цим попросив наступне засідання провести в режимі відеоконференції, про це повідомляє кореспондент «Громадського радіо», який був на суді.

«Інформація про можливий напад була передана в Національну поліцію, інших деталей сказати не можу. Інформація містить відомості з обмеженим доступом», — заявив прокурор.

На питання, чи внесена ця інформація до Єдиного реєстру досудових розслідувань, прокурор не надав відповіді.
 
Захисники Юрій Грабовський і Оксана Соколовська не вірять у версію про напад, вимагають надати докази існуючої загрози. Вони проти відеоконференції.

«У мене є сумнів з приводу нормального самопочуття мого підзахисного, тому що останній раз я надала підзахисному документи, де уточнювалася наша позиція. Однак представники Управління забезпечення досудової діяльності СБУ намагалися їх вилучити», — розповіла журналістам адвокатка Соколовська.

Суддя Микола Дідик заявив, що суд вимагатиме думку самих обвинувачених з приводу відеоконференції і відклав засідання на 9 березня на 14:30.

«На минуле засідання їх теж не доставили. Тоді подейкували про те, що бензину не було»,  — повідомляє Ірина Ромалійська у соцмережі.

 

 

А вот и документ. Генпрокуратура вечером вчера сообщила полиции, что на конвоиров Александрова и Ерофеева могут напасть …

Опубліковано Ириною Ромалийською 3 березень 2016 р.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+