Слухати

Медіа-профспілка закликає колег допомогти Марії Варфоломеєвій

03 березня 2016 - 17:02
Очільник медіа-профспілки звернувся до колег-журналістів, а також усіх небайдужих громадян із проханням надати матеріальну допомогу звільненій нині з полону журналістці — Марії Варфоломеєвій
Медіа-профспілка закликає колег допомогти Марії Варфоломеєвій / Новини на Громадському радіо

Про це йдеться на сайті Незалежної медіа-профспілки України.

Зазначається, що медіа-профспілка та спілка журналістів вже виділили фінансову допомогу журналістці у рамках діяльності Об’єднаного центру допомоги журналістів.

Втім, голова медіа-профспілки переконаний, що цих коштів буде не достатньо, зважаючи на те, у яких обставинах опинилась Марія.

«Складність її ситуації полягає в тому, що вона не має в столиці родичів, які могли б їй допомогти, у неї нема житла. Зрозуміло, що вона має пройти курс реабілітації», — зазначають у медіа-профспілці.

Станом на сьогодні, кошти для допомоги Марії Варфоломеєвій можна надіслати на рахунок ВПС НМПУ (допоки вона не відкриє власний рахунок у банку).

Організація-одержувач ВПС «Незалежна медіа-профспілка України»

Поточний рахунок: 26 001 500 047 496

Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ): 33 400 078

МФО: 300 614

Банк: ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»

Призначення платежу: Благодійний внесок для допомоги постраждалим журналістам (для Марії Варфоломеєвої) від (вкажіть Ваше прізвище, ім’я)

Нагадаємо, сьогодні з полону бойовиків визволили журналістку Марію Варфоломеєву, у якому вона пробула більше року. Як розповіла вона журналістам, півроку її перевозили з одного підвалу у інший та знущались.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+