Слухати

Посли ЄС подовжили дипломатичні санкції проти Росії

03 березня 2016 - 19:47
Обмеження будуть діяти до середини вересня 2016 року
Посли ЄС подовжили дипломатичні санкції проти Росії / Новини на Громадському радіо

Як повідомляє «Польське радіо», рішення послів мають ще формально затвердити міністри закордонних справ Європейського Союзу.

Окупаційній владі з Криму, російським політикам та військовим в’їзд до країн ЄС буде й далі заборонений. Крім того, вони не матимуть доступу до своїх рахунків в європейських банках. Загалом це стосується 150 осіб.

У чорному списку є також 37 компаній та організацій, яким також продовжили блокування рахунків. Рішення ЄС прийняте поки лише щодо дипломатичних санкцій. Через кілька місяців Брюссель має теж вирішити, що робити з економічними санкціями, які діятимуть до кінця липня 2016 року.

Майбутнє санкцій залежить від реалізації усіх умов мінських домовленостей. Але кілька країн в ЄС, попри невиконання Росією цих вимог, вже зараз надсилають сигнали про призупинення, а навіть скасування економічних санкцій ЄС проти Росії, пояснюючи це все більшими фінансовими втратами.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+