Слухати

Суд не дав Надії Савченко промовити останнє слово

03 березня 2016 - 15:40 355
Після виступу останнього адвоката Надія Савченко мала сказати останнє слово. Але суддя закрив засідання. Савченко оголосила сухе голодування

Після промови адвоката Миколи Полозова слово взяв інший адвокат Марк Фейгін. Захисник звертає увагу на те, що мова йде про збройний конфлікт в іншій країні. Він називає війну на Донбасі «міжнародним збройним конфліктом».

 «Мої колеги вже досить сказали. Тут є ще ряд істотних моментів. Коли ця справа починалося, для мене було очевидно, що у Росії юрисдикція відсутня, тому що можна судити Савченко на своїй території», — сказав Фейгін. 

Після виступу останнього адвоката Надія Савченко мала сказати останнє слово. Але суддя закрив засідання.

«Ви ж обіцяли мені сьогодні останнє слово! Ідіоти!», — кричить Савченко. 

Після чого вона заявила, що оголошує сухе голодування. 

Адвокати припустили, що таке рішення викликане необхідністю суду «порадитися з кураторами з Кремля».

Микола Полозов також запевнив, що завтра вони поїдуть до Надії в СІЗО і будуть умовляти її припитини сухе голодування. 

Пряму трансляцію з суду веде Радіо Свобода: 

Нагадаємо, прокурори попросили суд визнати Савченко винною і призначити покарання у вигляді 23 років позбавлення волі, а також призначити штраф у вигляді 100 тисяч рублів за незаконне перетинання кордону. 

Фото: Vas Deryugin

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+