Слухати

У фінському Оулу збудували окремий підземний центр міста для авто

03 березня 2016 - 12:41
В мережі з'явилося відео, на якому російськомовний житель Фінляндії ділиться своїми враженнями від міста Оулу, яке має підземний центр міста для авто, а наземний — для пішоходів і велосипедистів
У фінському Оулу збудували окремий підземний центр міста для авто / Новини на Громадському радіо

Фінське місто Оулу — перший і найстаріший побратим Одеси. Це місто, яке зазнало страшенної пожежі, що знищила майже всю його територію у 19 столітті.

Сьогодні в Олулу центр міста розділений між пішоходами та автомобілістами якнайкраще, аби задовольнити інтереси обох сторін. В центрі Оулу немає жодного автомобіля. Весь центр Оулу належить велосипедистам та пішоходам.

Для автомобілів в Оулу побудований окремий центр міста — підземний, яке має назву «kivisydämen» (кам’яне серце). Перед тим як розпочати маршрут, кожний водій проходить через так звану пропускну зону, де ідентифікуються номера його автомобіля. Також водій має нагоду скористатися навігацією, вказавши приблизне місце, куди бажає потрапити, а далі комп’ютерна система підкаже йому маршрут.

 
Чому у фiнському мiстi Оулу непомiтнi автiвки? Бо вони всi пiд…

Чому у фiнському мiстi Оулу непомiтнi автiвки? Бо вони всi пiд землею! Це нереально!

Опубліковано Наш Киев 3 березень 2016 р.

Оулу  — шосте за розміром місто Фінляндії, адміністративний центр губернії Оулу. Розташоване на північному заході країни, при впаданні річки Оулуйокі в Ботнічну затоку Балтійського моря. Засноване в 1605 році, Оулу — найстаріше місто в Північній Фінляндії. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+