Слухати

Адвокатам Савченко не вдалося вмовити її припинити сухе голодування

04 березня 2016 - 10:35
Адвокати Марк Фейгін та Микола Полозов повернулися із СІЗО, де тримають Надію Савченко
Останнє слово Надії Савченко // Микола Полозов

Адвокати української льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін та Микола Полозов повернулися із СІЗО, де зараз перебуває звинувачена. Їм не вдалося вмовити її припинити сухе голодування. Єдина умова і вимога Надії Савченко — негайне повернення в Україну, пише у своєму Twitter захисник Полозов: 

«Я передав Надії прохання сотень людей, які написали мені вчора прохання до неї припинити голодування. Вона всім дякує, але рішення не змінить», — повідомляє він. 

Також він повідомив, що Савченко просила передати останнє слово, де вона пише, що «в Росії нікому не вірить, не боїться і не просить»:

ccslo6suyaa58v9.jpg

Останнє слово Надії Савченко / Микола Полозов
Останнє слово Надії Савченко
Микола Полозов

«Зараз з Надією зустрічатиметься її сестра Віра і консули. Але, судячи з усього, шансів на зміну рішення Наді немає», — пише Микола Полозов. 

Раніше представники захисту на своїй сторінці у соцмережах повідомляли, що їх не пропускали в СІЗО. Після поширення такої інформації в ЗМІ, адвокатам надали дозвіл на побачення. 

Нагадаємо, 3 березня у Донецькому суді Ростовської області після дебатів сторін Надія Савченко мала промовити останнє слово. Однак суддя закрив засідання і переніс його на 9 березня. Після цього українська льотчиця оголосила сухе голодування

Читайте також: Останнє слово Надії Савченко — письмово

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+