Слухати

Адвокатам Савченко не вдалося вмовити її припинити сухе голодування

04 березня 2016 - 10:35
Адвокати Марк Фейгін та Микола Полозов повернулися із СІЗО, де тримають Надію Савченко
Адвокатам Савченко не вдалося вмовити її припинити сухе голодування / Новини на Громадському радіо

Адвокати української льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін та Микола Полозов повернулися із СІЗО, де зараз перебуває звинувачена. Їм не вдалося вмовити її припинити сухе голодування. Єдина умова і вимога Надії Савченко — негайне повернення в Україну, пише у своєму Twitter захисник Полозов: 

«Я передав Надії прохання сотень людей, які написали мені вчора прохання до неї припинити голодування. Вона всім дякує, але рішення не змінить», — повідомляє він. 

Також він повідомив, що Савченко просила передати останнє слово, де вона пише, що «в Росії нікому не вірить, не боїться і не просить»:

ccslo6suyaa58v9.jpg

Останнє слово Надії Савченко / Микола Полозов
Останнє слово Надії Савченко
Микола Полозов

«Зараз з Надією зустрічатиметься її сестра Віра і консули. Але, судячи з усього, шансів на зміну рішення Наді немає», — пише Микола Полозов. 

Раніше представники захисту на своїй сторінці у соцмережах повідомляли, що їх не пропускали в СІЗО. Після поширення такої інформації в ЗМІ, адвокатам надали дозвіл на побачення. 

Нагадаємо, 3 березня у Донецькому суді Ростовської області після дебатів сторін Надія Савченко мала промовити останнє слово. Однак суддя закрив засідання і переніс його на 9 березня. Після цього українська льотчиця оголосила сухе голодування

Читайте також: Останнє слово Надії Савченко — письмово

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+