Слухати

Бойовик: «Я зрозумів, що командири про нас не піклуються — тільки про себе»

04 березня 2016 - 19:36
У рамках програми Служби безпеки України «На тебе чекають вдома» українським правоохоронцям добровільно здався ще один представник незаконних збройних формувань
Бойовик: «Я зрозумів, що командири про нас не піклуються — тільки про себе» / Новини на Громадському радіо

У 2014 році мешканець Луганщини, підтримуючи ідею «руського міра», приєднався до терористичної організації «ЛНР». Він копав окопи, облаштовував вогневі позиції, розвантажував боєприпаси, йдеться у повідомленні прес-центру СБУ.

Потрапивши під обстріл, він усвідомив хибність свого вчинку, а з часом зрозумів, що т.зв. «командири» в першу чергу дбають лише про себе, розчарувався в ідеях «новоросії» та залишив підрозділ бойовиків.

Від рідних він дізнався про програму СБ України «На тебе чекають вдома» і вирішив нею скористатись. На даний час чоловік перебуває вдома зі своєю родиною та чекає звільнення від кримінальної відповідальності у порядку, встановленому законом України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+