Слухати

Марія Варфоломеєва: «Я відвикла бути людиною...»

04 березня 2016 - 18:37
Марія Варфоломєєва, луганська журналістка, звільнена з полону бойовиків «ЛНР», де вона провела більше року, розповіла про полон і подальші плани
Марія Варфоломеєва: «Я відвикла бути людиною…» / Новини на Громадському радіо

«Я не знаю, що далі. Я відвикла від нормального життя, відвикла бути людиною. Я звикла бути домашнім овочем, ви знаєте, такий овоч, який тримають у підвалі, для збереження напевно», — говорить Марія, передає informator.lg.ua.

«Спочатку застосовували незначну, але фізичну силу, потім правда просили у мене вибачення. Але тим не менше я опинилася небезпечним злочинцем. В цілому я провела в одиночці більше ніж півроку», — розповідає дівчина.

Нагадаємо, вчора, 3 березня, з полону бойовиків звільнили журналістку Марію Варфоломеєву. У неволі вона пробула більше року. Її звинувачували у коригуванні вогню.

Півроку дівчину перевозили з підвалу у підвал. Потім півроку протримали у СІЗО в одиночній камері. 

Незалежна медіа-профспілка закликала колег підтримати Марію Варфоломеєву матеріально і перерахувати гроші.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+