Слухати

На Донеччині побудували понтонний міст через Кальміус

04 березня 2016 - 17:28
У Павлополі на півдні Донецької області сьогодні відкрили міст через річку Кальміус, який дозволив налагодити сполучення між селищами Орловське, Чермалик та містом Маріуполь
На Донеччині побудували понтонний міст через Кальміус / Новини на Громадському радіо

Про це пишуть «Новости Донбасса».

У вересні 2014 року бойовики підірвали міст. Відтоді жителям, щоб дістатися до Маріуполя, доводилося в обхід долати до 30 кілометрів. Нещодавно підрозділи Міноборони встановили тимчасовий понтон, який дозволив здійснювати переправу. Але потрібні були пристрої для зручності переміщення людей. Тиждень тому ситуацію на місці вивчав голова Донецької ОДА Павло Жебрівський, після чого дав відповідні доручення впорядкувати дорогу.

Робота була виконана в стислі терміни.

Заступник очільника області Віктор Ремській зазначив: «Це стратегічно важливий об’єкт, завдяки якому жителі навколишніх населених пунктів значно скоротять час для поїздки в Маріуполь».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+