Слухати

На Донеччині з'явиться телепередавач, що добиватиме «до Уралу» — Жебрівський

04 березня 2016 - 16:44
Наразі вирішується питання щодо місця розташування передавача, розглядаються три локації
На Донеччині з’явиться телепередавач, що добиватиме «до Уралу» — Жебрівський / Новини на Громадському радіо

Влада Донеччини обіцяє встановити найближчим часом передавач, який транслюватиме українське телебачення не лише на окуповані території Донбасу – аж до Уралу. Про це заявив голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський під час відкриття конференції у Краматорську «Стратегія мовлення для Донбасу», пише tyzhden.ua

«Переконаний, що найближчим часом разом із нашими міжнародними партнерами ми посилимо присутність українського телебачення, у тому числі й на окупованій території. Навіть по аналоговому обіцяють один передавач поставити, що буде «добивати» до Уралу. Я думаю, що, щонайменше, українські території — Воронежчина, Курщина, Ростовщина, Краснодарський край — вони будуть чути Україну і навертатися назад, до правитоків. Не лише окуповані території Донецької та Луганської областей», — заявив Жебрівський.

Також він уточнив, що такий передавач можуть встановити у найближчий місяць.

«Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко працює з цього приводу з міжнародними інституціями. Там близько 5 кВт і сигнал буде «добивати» до Уралу», — зазначив він.

За його словами, наразі вирішується питання щодо місця розташування передавача, розглядаються три локації.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+