Слухати

«Сумуємо за вами і хочемо бути разом», — луганчанка в ефірі українського ТБ

04 березня 2016 - 13:29
Жителі Луганська продовжують дзвонити у прямий ефір відомої телевікторини Луганської обласної телерадіокомпанії «Рідна Україна»
«Сумуємо за вами і хочемо бути разом», — луганчанка в ефірі українського ТБ / Новини на Громадському радіо

Жителька Луганська Лариса подзвонила у прямий ефір, щоб пограти в телевікторину «Рідна Україна». Відповівши правильно на запитання, вона традиційно отримала право передати привіт близьким. Вона звернулась до земляків, які виїхали з Луганська і живуть по інший бік лінії розмежування і промовила:

«Ми дуже за вами сумуємо і хочемо бути разом».

Після кількасекундної паузи ведучий Олександр Шелест зауважив:

«Дякуємо за ці слова. Це, мабуть, найголовніші слова. І найголовніше — за для чого «Рідна Україна» повернулась… Телевікторина «Рідна Україна» вже десять років у ефірі. Дякуємо, Ларисо, ми так само хочемо бути з вами разом, адже нам нема чого ділити».

Нагадаємо, раніше у ефір «Рідної України» зателефонував бойовик і, отримавши перемогу, звернувся до батьків:

«Мамо, тато, я — живий», — сказав він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+