Слухати

Військове телебачення показало тренування льотчиків та десантників / Новини на Громадському радіо

Військове телебачення показало тренування льотчиків та десантників

04 березня 2016 - 18:14
Навчання проходило на аеродромі Кульбакіно

У сюжеті зазначається, що навчання проходили льотчики морської авіаційної бригади. Офіцери, звільнені у запас були мобілізовані на військову службу. 

«Підготовка проводиться відповідно до льотних курсів та програми підготовки льотчиків. Підготовка льотчика залежить від індивідуальних якостей пілота та його попередньої підготовки. Польоти виконуються майже постійно», — говорить заступник командира морської авіаційної бригади з виховної роботи Микола Плескач.

Один з важливих елементів пілотажу — зависання над землею. Відточують свою майстерність і військовослужбовці парашутно-десантної служби флоту…

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+