Слухати

На Донбасі затримали 2 інформаторів, які передавали дані про ВСУ — Лисенко

05 березня 2016 - 13:50 137
У Станиці Луганській та Костянтинівці затримали двох інформаторів, які передавали інформацію про озброєння та особовий склад ВСУ

Двох інформаторів невизнаних «ДНР» І «ЛНР» затримала служба безпеки України, розповів речник Адміністрації президента з питань АТО Андрій Лисенко.

В Станиці Луганській СБУ затримала інформатора так званої  »ЛНР».

«Місцевий мешканець систематично збирав інформацію про розміщення військової техніки, особового складу українських підрозділів на території проведення АТО, а також передавав маршрути їх пересування», — заявив речник.

Ще одного інформатора «ДНР» затримали в Костянтинівці. 

«Зловмисник за вказівкою ворога створив у соціальних мережах группу, де обговорювалась ситуація в регіоні, а також пропагувалися ідеї сепаратизму та українофобії. Отримані від учасників групи дані інформатор пересилав окупантам», — зазначив Лисенко.

За його словами, в Луганській області також затримали організатора псевдореферендума, який пройшов в травні 2014 року. Це голова і депутат однієї з сільських рад Нововайдарского району Луганської області.

Також Лисенко повідомив, що військові передали в користування місцевим жителям села Павлопіль Волноваського району Донецької області понтонний міст через річку Кальміус. Міст був встановлений наприкінці 2014 року для потреб військових, і недавно був адаптований під цивільні перевезення. Тиждень пішов на те, щоб встановити під’їзні шляхи і металеву конструкцію.

most_1.png

Фото мосту з прес-брифінгу Лисенка /
Фото мосту з прес-брифінгу Лисенка

mist.png

З прес-брифінгу Лисенка /
З прес-брифінгу Лисенка

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+