Слухати

Опитування на Донбасі по міжнародній орієнтації: 45% відмовились відповідати

05 березня 2016 - 15:50
На контрольованому українським урядом Донбасі 31% респондентів компанії GfK Ukraine вибрали нейтральний зовнішньополітичний напрямок руху України. 9% за Європу, 14% за Росію
Опитування на Донбасі по міжнародній орієнтації: 45% відмовились відповідати / Новини на Громадському радіо

45 відсотків респондентів, опитаних соціологічною компанією GfK Ukraine на замовлення американського агентства допомоги USAID, відмовились відповідати, або сказали, що не знають. Питання звучало так: «В якому напрямку має рухатись Україна у зовнішній політиці?»

Соціологи неодноразово заявляли журналістам, що мешканці Донеччини, що потерпає від збройного конфлікту, неохоче беруть участь у соціологічних опитуваннях.

За нейтральний статус висловились 31 процент опитаних.

В той самий час «за Росію» висловились 14 відсотків, а «за Європу» 9 процентів.

gfk_opytuvannya.jpg

Опитування GfK на Донбасі про зовнішньополітичну орієнтацію України / USAID
Опитування GfK на Донбасі про зовнішньополітичну орієнтацію України
USAID

Опитування у Слов’янську і Краматорську показало, що частка про-російськи орієнтованих людей сягає 27%. Прихильники європейського вибору 15%.

Нейтральний статус України у двох містах підтримує той самий 31 процент. 27 відсотків відмовились відповідати або заявили, що не знають відповіді.

Дослідження медіа в Донецькій області проведене GfK Ukraine наприкінці 2015 року для програми «Українська ініціатива зміцнення громадської довіри» (UCBI) від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). В Донецькій області опитано на дому 2666 осіб, у Краматорську і Слов’янську – 414 осіб.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+