Слухати

Перший в Україні Музей АТО відкриють у Дніпропетровську

05 березня 2016 - 09:25
Дві зали площею 500 квадратних метрів у Дніпропетровському історичному музеї будуть присвячені історіям героїв області
Перший в Україні Музей АТО відкриють у Дніпропетровську / Новини на Громадському радіо

Наразі автори проекта збирають експонати для виставки. Колекція поки що невелика, але з кожним днем розширюється. Про це повідомляє кореспондент «Громадського радіо« в Дніпропетровську.

«Експозицію відкриють до кінця року. Захисникам рідної Дніпропетровщини, медикам, волонтерам і пораненим будуть присвячені окремі виставки в музеї та на вулиці. Окопи, бліндажі, військова техніка — всю цю експозицію відділять від міста символічною квітковою огорожею», — розповідає радник губернатора Іван Начовний.

muzey2_0.jpg

Фрагмент майбутньої експозиції / «Громадське радіо»
Фрагмент майбутньої експозиції
«Громадське радіо»

Дніпропетровців просять активно долучатися до створення експозиції, в основі якої — особисті речі бійців, котрі загинули у боях на Сході, зброя та боєприпаси.

«В першу чергу, ми віддаємо перевагу речам загиблих наших героїв. Просимо всіх максимально включитися в створення цієї великої експозиції. І приносити в Музей історії особисті речі, якісь артефакти з цієї війни, які ви готові передати на довгострокове або постійне використання в цю експозицію», — говорить Іван Начовний. 

muzey3.jpg

Фрагмент майбутньої експозиції / «Громадське радіо»
Фрагмент майбутньої експозиції
«Громадське радіо»

Будь-які артефакти із зони АТО, речі захисників тощо можна приносити до Центру допомоги воїнам АТО та членам їх сімей при ОДА. Вони увійдуть в історію України. Адреса Центру: м. Дніпропетровськ, пр. О. Поля, 1, ОДА, 1 поверх. Телефон: (056) 742 86 62.

Маргарита Кримова з Дніпропетровська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+