Слухати

Точно відомо про поховання 649 росіян, які воювали на Донбасі — волонтери

05 березня 2016 - 12:50
Всього волонтери мають список з 2081 загиблого на Донбасі росіянина, але уточнені дані про поховання є лише по 649 людям
Точно відомо про поховання 649 росіян, які воювали на Донбасі — волонтери / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляється у волонтерській групі «Груз-200 из Украины в Россию». Вони вивісили список прізвищ з додатковою інформацією, де і при яких обставинах загинув.

«Мы ежемесячно обновляем списки убитых. Как вы видите, Васильеву опять блоканули. Ее безмерно «любят» троли и спецслужбы России и Украины. Итак обновленный список 2081 фамилия в ворде. Русский народ, распечатывайте и вывешивайте в людных местах», — зазначають волонтери. 

За словами волонтерів, всі люди з першого списку похоронені. Це 649 чоловік.

dfg.png

Печатка волонтерів /
Печатка волонтерів

Раніше «Громадське радіо» передавало, що 136 громадян Росії звинувачуються в Україні у справах щодо Донбасу. Справи порушені за статтями про злочини проти основ національної безпеки України, зазіхань на її територіальну цілісність і недоторканність, а також про терористичну діяльність. В українському кримінальному провадженні, на відміну від російського, на стадії досудового слідства немає різниці між процесуальними статусами підозрюваного і обвинуваченого.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+