Слухати

У Кривому Розі завершується будівництво монумента загиблим героям АТО

05 березня 2016 - 09:14
Урочисте відкриття пам'ятника у Тернівському районі міста відбудеться у двадцятих числах березня
У Кривому Розі завершується будівництво монумента загиблим героям АТО / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє кореспондент «Громадського радіо« в Дніпропетровську.

Місцева громада очікує відкриття монумента з нетерпінням. Говорять, криворіжці потребують його вже давно:

«Конфликт уже длится два года. И есть ребята, которые погибли два года назад. А нет такого места, куда бы люди могли положить цветы. Соответственно, этот проект, задуманный и поддержанный мэрией, имеет уровень не криворожского, а уровень всеукраинского, потому-что аналогов в Украине на сегодняшний день нет», — говорить громадський активіст Анатолій Третяк. 

До церемонії відкриття місця вшанування загиблих залишилася важлива процедура — встановлення на п’єдестал фігури бійця. Бронзова фігура має реальний прототип — героя Євгена Абросімова — розповідає автор монумента, член Національної спілки художників України Володимир Токар:

«Прототипом для пам’ятника, для фігури воїна, став Абрикос — це легендарна особа — один із перших захисників Донецького аеропорту. В цьому пам’ятнику — і тема першої трагедії криворіжців — хлопці, які загинули в літаку».

monument_0.jpg

Монумент / «Громадське радіо»
Монумент
«Громадське радіо»

Концепцію пам’ятника — композицію із символічних воріт до нашої країни, крил літака та кіборга, який стоїть на захисті — Володимир Токар плекав від самого початку російської агресії.

kryvoy1.jpg

Монтажні роботи / «Громадське радіо»
Монтажні роботи
«Громадське радіо»

Маргарита Кримова з Дніпропетровська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+