Слухати

У Дніпропетровську більше сотні демобілізованих заговорили англійською / Новини на Громадському радіо

У Дніпропетровську більше сотні демобілізованих заговорили англійською

06 березня 2016 - 10:14
Спеціальні курси вже пройшли більше сотні бійців. Зараз викладачі готуються зустрічати нову групу

Про це повідомляє кореспондент «Громадського радіо« з Дніпропетровська.

vladyslav.jpg

Владислав / \"Громадськое радио\"
Владислав
«Громадськое радио»

Владислав прийшов вивчати англійську мову разом із бойовим товаришем. Розповідає, що тут планує не лише отримати нові знання, а й відволіктися від спогадів про війну. До цього він вже закінчив комп’ютерні курси:

«Я немного решил сменить профиль. И устроился на курсы верстки. Они позиционируются как курсы PHP. В результате мы освоили профессию штатчиков. Я и еще 7 человек. А человек, который связан  с этим вопросами — программированием — английский как бы нужен».

Серед вчорашніх бійців, що навчаються на курсах, люди різних професій, — розповідає викладач іноземної мови Діна Носенко: «У меня доктора наук сидят, инженеры, врачи. Это люди, которым нужен английский язык, и которые понимают, зачем, как он важен сейчас».

Курс для бійців триває 3 місяці. По закінченню — іспит. Все безкоштовно, розповідають в облдержадміністрації.

«У нас постоянно есть средства и возможность для того, чтобы ребята продолжали повышать свои навыки и квалификацию в области английского языка», — сказав радник голови облдержадміністрації із питань демобілізованих учасників АТО Іван Начовний.

До літа у регіональному центрі іноземних мов планують випустити 140 бійців. Вже англомовних.

Маргарита Кримова з Дніпропетровська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+