Слухати

Переселенці створили фільм про те, як їм відмовляють в оренді житла

07 березня 2016 - 10:17
1,5 мільйона людей залишилися без даху в результаті військових дій на Донбасі. Тисячі людей щодня отримують відмови в оренді житла від своїх співгромадян з причини своєї прописки, наголошують автори
Переселенці створили фільм про те, як їм відмовляють в оренді житла / Новини на Громадському радіо

Творча команда переселенців України створили анімаційний фільм «Усім потрібен дім» про недовіру з боку співгромадян до тих, хто змушений був покинути свій дім через загрозу своєму життю. 

«Однак ми розуміємо, що Україні потрібно час, щоб змінити ситуацію. Ми сподіваємося цією історією зробити маленький крок до розуміння один одного. Насамперед всі ми — громадяни України, незалежно від прописки», — йдеться в анотації до стрічки. 

Відео опублікувала Irina Erkan на своєму каналі Youtube.

1,5 мільйона людей залишилися без даху в результаті військових дій на Донбасі. Тисячі людей щодня отримують відмови в оренді житла від своїх співгромадян з причини своєї прописки, додають автори. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+