Слухати

У Міноборони запустили проект «Жінки у Збройних силах України» / Новини на Громадському радіо

У Міноборони запустили проект «Жінки у Збройних силах України»

07 березня 2016 - 16:09
Фотовиставка організована у співпраці зі Структурою Організації Об'єднаних Націй з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки) та Українським Жіночим Фондом

Міністерство оборони України на своїй сторінці у Facebook опублікувало світлини українських бійчинь та госпітальєрок у рамках проекту «Жінки в Збройних силах України». 

«Фобія» (позивний), служить в інформаційному відділі медичного підрозділу «Госпітальєри». Студентка заочної форми навчання, до війни захоплювалась професійною фотографією та подорожами.

«Аля» (позивний), парамедик медичного підрозділу «Госпітальєри». До війни вивчала чеську філологію у Львівському університеті. Тепер збирається пов’язати подальше життя з психологічною реабілітацією бійців АТО.

Калініна Людмила, служить у батальйоні «Донбас», командир розвідувального взводу, розвідувально-диверсійної роти, в.о. прес-офіцера. Нагороджена орденом «За мужність» ІІІ ступеню, має медаль «Захисник Вітчизни», медаль «За любов та жертовність до України», нагрудний знак «Учасник АТО». Служить до цього часу. Має двоє дітей.

12 814 249_1 052 550 461 474 125_791 969 058 913 304 012_n.jpg

Людмила Калініна / UN Women/Клеопатра Анферова
Людмила Калініна
UN Women/Клеопатра Анферова

Паєвська Юлія, доброволець у ЗСУ, медик, парамедик, займається евакуацією поранених. Має нагороду «Захисник Вітчизни». У мирному житті – Президент асоціації «Мутокукай Україна», викладач айкідо, художник-дизайнер.

12 804 759_1 052 550 504 807 454_8 772 343 704 277 788 849_n.jpg

Юлія Паєвська / UN Women/Клеопатра Анферова
Юлія Паєвська
UN Women/Клеопатра Анферова

Сьогодні у Збройних силах України проходять службу понад 15 тисяч жінок-військовослужбовців. Із них майже дві тисячі є офіцерами. У підрозділах, задіяних у проведенні АТО, нині служать сотні жінок, десятки з яких мають бойові нагороди. 

 

А чи знаєте ви, що у лавах Збройних Сил України служать понад 15 тисяч жінок? І вже понад 1 тис. з них отримали статус …

Опубліковано Міністерство оборони України 11 грудня 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+