Слухати

У Військово-Морських Силах ЗСУ служить майже тисяча жінок

07 березня 2016 - 09:33
Також 240 жінок-військовослужбовців під час окупації Росією Криму залишили півострів і переїхали на материкову частину України
У Військово-Морських Силах ЗСУ служить майже тисяча жінок / Новини на Громадському радіо

Майже тисяча жінок-військовослужбовців проходять службу у Військово-Морських Силах Збройних Сил України. Із них близько 100 – офіцери у військових званнях від лейтенанта до капітана 2 рангу (підполковника). На цьому наголосив під час урочистих зборів з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру в Командуванні українських ВМС в Одесі командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Сергій Гайдук, передає прес-служба Міноборони. 

За його словами, близько 30 жінок флоту брали участь в Антитерористичній операції на сході країни.

Сергій Гайдук наголосив, що два роки тому 240 жінок-військовослужбовців флоту залишилися вірними присязі українському народу і вийшли з Криму на материкову частину України. 

df34 372ffb3f20ca8f58ba0753334c8a702df25c.jpg

Військовослужбовиці ВМС ЗСУ / Міноборони
Військовослужбовиці ВМС ЗСУ
Міноборони

8df14ee1f49e6 131 115 806e88a956e8980d8ae07.jpg

Нагородження  / Міноборони
Нагородження
Міноборони

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+