Слухати

Українські десантники записали привітання до Дня захисту прав жінок і миру  / Новини на Громадському радіо

Українські десантники записали привітання до Дня захисту прав жінок і миру

07 березня 2016 - 14:49
Військовослужбовці, які перебувають у зоні АТО, уже відсьогодні надсилають привітання своїм жінкам

Бійці 25-тої бригади Повітряно-десантних військ привітали жінок з прийдешнім 8 Березня — Днем захисту прав жінок та миру. Відео оприлюднило Військове телебачення України. 

«Ми не зможемо подарувати вам квіти і подарунки, але ми зможемо зберегти мир», — кажуть десантники. 

Раніше міністр оборони України Степан Полторак привітав військовослужбовиць з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру: 

«Сер­деч­но ві­таю жі­нок, які пов’язали свою до­лю з ар­мі­єю і гід­но не­суть війсь­ко­ву служ­бу, у тому числі, в районі проведення антитерористичної операції, хто сво­єю нев­том­ною пра­цею під­три­мує бо­є­го­тов­ність війсь­к, від­дає си­ли та енер­гію в ім’я захисту та процвітання Ук­ра­ї­ни, зміц­нен­ню її обо­рон­ної мо­гут­нос­ті», — йдеться у привітанні. 

Фото: Інстаграм Військового телебачення України

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+