Слухати

Експерти НАТО допоможуть підвищити обороноздатність Збройних Сил України

08 березня 2016 - 16:01
Залучення експертів від НАТО та інших держав дозволило створити оновлену Стратегію національної безпеки, Воєнну доктрину та Концепцію розвитку сектору безпеки і оборони України
Експерти НАТО допоможуть підвищити обороноздатність Збройних Сил України / Новини на Громадському радіо

Сьогодні, 8 березня, у штаб-квартирі Альянсу відбулася зустріч Генерального секретаря НАТО Йенса Столтенберга та Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.  

«Зупинивши подальшу агресію та просування військ Російської Федерації, ми зосередили наші основні зусилля на реформуванні Збройних Сил України. Політичне керівництво нашої держави переконане, що майбутнє Українського війська неможливе без міжнародних безпекових організацій, а відтак, принципи його побудови мають ґрунтуватись на основних засадах Альянсу», — наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

Міністр оборони України підкреслив, що НАТО продовжує відігравати важливу роль у реформуванні ЗСУ. За його словами, саме залучення експертів від НАТО та інших держав дозволило створити оновлену Стратегію національної безпеки, Воєнну доктрину та Концепцію розвитку сектору безпеки і оборони України. Наразі, на завершальному етапі знаходиться останній документ стратегічного значення. Йдеться про Стратегічний оборонний бюлетень, що має стати дорожньою картою реформи оборонного сектору України, йдеться у повідомленні. 

Степан Полторак наголосив, що упродовж лютого 2016 року незаконні збройні формування на Донбасі порушили режим припинення вогню понад 1400 разів. При цьому, у багатьох випадках, обстріли бойовиками велися із використанням озброєння, що мало бути відведено за Мінськими домовленостями.

Довідка: Оборонний огляд — процедура оцінки стану та готовності Збройних Сил України та інших військових формувань до виконання завдань у сфері оборони, за результатами якої створюється Стратегічний оборонний бюлетень і вживаються заходи щодо зміцнення обороноздатності держави.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+