Слухати

Інтернет допомагає запалювати нові «зірки»,  — співак Олег Павлишин

08 березня 2016 - 09:05
Як і раніше для майбутнього молодих талантів є важливим професіоналізм продюсера й розмір бюджету, але інтернет, соціальні мережі й Youtubе тепер суттєво допомагають завойовувати аудиторію
Інтернет допомагає запалювати нові «зірки»,  — співак Олег Павлишин / Новини на Громадському радіо

oleg_pavlyshyn.jpg

Олег Павлишин «Громадське радіо»
Олег Павлишин
«Громадське радіо»

Розповідаючи про розвиток українського музичного середовища, співак і композитор Олег Павлишин говорить про те, що умовні квоти на 70% української пісні в ефірі ніколи не витримувались, й не витримуються зараз. Часто музичні ФМ-станції ставлять українську музику вночі, аби виконати умови своєї ліцензії.

«Натомість, зараз в країні з’являється багато перспективних виконавців. В тому числі, й в середовищі творчих людей, що активно їздять в зону АТО й дають концерти нашим воїнам», — каже виконавець Олег Павлишин.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+