Слухати

У затриманих в Росії журналістів СТБ забрали документи — водій групи

08 березня 2016 - 11:40
В журналістів забрали документи, вони все ще знаходяться у відділку, пишуть скаргу, повідомив "Громадському радіо" водій. В той час черговий заявив під запис по телефону, що журналістів відпустили
У затриманих в Росії журналістів СТБ забрали документи — водій групи / Новини на Громадському радіо

Водій знімальної групи СТБ, яка висвітлювала процес над Савченко і була затримана сьогодні в Росії, повідомив «Громадському радіо», що вони все ще знаходяться у відділку.

За його словами, в них забрали документи, але вони «начебто не затримані». 

Олена Лунькова, її оператор і водій доставлені в Горшеченський райвідділ Курської області. Спочатку їм сказали, що є нібито неоплачений штраф, потім ще щось, машину вирішили обшукати.

Помічник оперативного чергового у відділку, де знаходяться журналісти, старшина поліції Панасюєв,  сказав телефоном «Громадському радіо», що журналістів «відпустили» і їм не треба буде платити ніякого штрафу. Тим не менш, знімальна група продовжує знаходитись у відділку. 

Журналісти знімали місцеву опозиціонерку Ольгу Лі, а в Ростовській області — суд над Савченко.

 

Це не перший раз, коли в Росії затримують українських журналістів, котрі висвітлюють судовий процес над Надією Савченко. Для журналістки каналу СТБ Олени Лунькової це уже третє затримання.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+