Слухати

За пікети на підтримку Савченко у Москві затримали 35 активістів

08 березня 2016 - 16:34
Сьогодні у столицях України та Росії проходять акції підтримки Надії Савченко, яка продовжує сухе голодування п'ятий день
За пікети на підтримку Савченко у Москві затримали 35 активістів / Новини на Громадському радіо

Сьогодні російські активісти у Москві вийшли на поодиночні пікети в підтримку української льотчиці Надії Савченко, яку незаконно утримують в Новочеркаському СІЗО Ростовської області. Однак поліція почала затримувати пікетувальників. 

Про це на своїй сторінці у Facebook пише активістка Наталія Іванова: 

«Нас привезли в ОВС Пресненське. У нашому автозаку 15 осіб. Трьох забрали серед них Шрейдлер Володимир. Свободу Надії Савченко! Свободу Росії! Слава Україні!», — йдеться у дописі під фото. 

Нас привезли в ОВД Пресненское. В нашем автозаке 15 человек. Троих забрали среди них Шрейдлер Владимир. Свободу Надежде Савченко! Свободу России! Слава Украине!

Опубліковано Натал’єю Ивановою 8 березень 2016 р.

Про затримання представника українського омбудсмена Володимира Шрейдлера повідомила сестра Надії Савченко Віра на своїй сторінці у соцмережі. 

Пакують… Владіміра Шрейдлера…

Опубліковано Vira Savchenko 8 березень 2016 р.

Сам пан Шрейдлер уже встиг написати про те, що його відпустили: 

«Мене вже відпустили з ОВС Замоскворіччя! Їду далі пікетувати на Маяковського!», — йдеться у повідомленні. 

Видання ОВД-Інфо повідомляє, що сьогодні на акції в підтримку Надії Савченко в Москві затримано 35 осіб.

У першому автозаку, який приїхав в ОВС «Тверський», знаходиться 15 осіб: Максим Чеканов, Наталя Нетішинська, Людмила Пудрик, Олена Захарова, Олена Букварева, Ольга Мазурова, Марія Дмитрієва, Олександр Морозов, Олег Богданов, Ірина Яценко, Мурман Чохелі, Андрій Дарклайт, Герш Червінський, Олександр Свідерський і Роман Поздеев.

У другому автозаку, який стоїть у дворі ОВС «Пресненський», також знаходиться 15 осіб: Володимир Шрейдлер, Василь Недопьокін, Наталія Іванова, Хабіб Погосян, Людмила Любомудрова, Марія Яковлєва, Ірина Свергун, Ксенія Істоміна, Олександр Кукушкін, Інна Карезіна, Галина Черкова , Ілля Зюзін, Тетяна Свинцова, Марія Савельєва і Інна Холодцова.

У третьому автозаку, який їде в ОВД «Міщанський», 5 осіб: Ксенія Третьюхіна, Аліна Єсипова, Віра Іванова, Ольга Резнікова і Тетяна Прилипко.

Як повідомляло «Громадське радіо», під російським посольством у Києві вимагали звільнити Надію Савченко

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+