Слухати

Під час обстрілу місцеві можуть вистрілити в спину військовим, — офіцер

09 березня 2016 - 16:45
Сергій Білоцький, офіцер штабу АТО, недавно був відряджений на передові позиції в Мар'їнку для контролю за дотриманням перемир'я військовослужбовцями ЗСУ
Під час обстрілу місцеві можуть вистрілити в спину військовим, — офіцер / Новини на Громадському радіо

Сергій Білоцький, офіцер штабу АТО, недавно був відряджений на передові позиції в місті Мар’їнка для контролю за дотриманням перемир’я військовослужбовцями ЗСУ, пише informator.lg.ua.

Офіцер розповів про життя на передовій, на якій він знаходиться всього чотири дні.

Він живе в розташуванні військовослужбовців 14 Окремої механізованої бригади. У його завдання входить фіксація фактів порушення перемир’я і рекомендації командирам підрозділів щодо доцільності ведення вогню у відповідь.

За словами Білоцького, снайперські пари противника приїжджають сюди тренуватися. Відпрацювавши кілька днів, вони змінюються.

Коментуючи ситуацію з постійним відкладанням демобілізації військових, що утримують цю ділянку фронту, офіцер штабу каже, що хлопці з 14-ї бригади знають свої позиції настільки добре, що можуть навіть із закритими очима накрити кожну вогневу точку противника. Якщо замінити їх менш досвідченим підрозділом, не уникнути великих втрат.

Офіцер повідомив, що розвідка підтверджує інформацію про переміщення на позиції противника техніки і боєприпасів. За його словами, рано чи пізно ця техніка почне працювати. Але українські військові готові відбити ці атаки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+