Слухати

США закликають негайно звільнити Надію Савченко / Новини на Громадському радіо

США закликають негайно звільнити Надію Савченко

09 березня 2016 - 13:34
Заява державного секретаря США Джона Керрі про подальше утримання під вартою Надії Савченко розміщена на Фейсбук-сторінці посольства США в Україні

«За 20 місяців, що минули з того моменту, коли її схопили на сході України і вивезли до Росії, пані Савченко, як відомо, перенесла допити, одиночне ув’язнення і примусову «психіатричну експертизу». Суд на нею і подальше ув’язнення демонструють зневагу Росії до міжнародних стандартів і зобов’язань в рамках Мінських угод.

Сполучені Штати в черговий раз закликають Росію негайно звільнити пані Савченко і повернути її в Україну», — йдеться у повідомленні.

 

 

Заява державного секретаря США Джона Керрі про подальше утримання під вартою Надії Савченко7 березня 2016 рокуЯ глиб…

Опубликовано U.S. Embassy Kyiv Ukraine 9 марта 2016 г.

Нагадаємо, суд має винести вирок українці Надії Савченко 21 березня

Через сухе голодування у Надії Савченко піднялася температура і почалася лихоманка, але вона все одно виступила з останнім словом на суді.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+