Слухати

У Дніпропетровську демонтували пам’ятник радянському партійцю Калініну / Новини на Громадському радіо

У Дніпропетровську демонтували пам'ятник радянському партійцю Калініну

09 березня 2016 - 19:31
Бюст Михайла Калініна, члена Політбюро ЦК ВКП (б), на проспекті Нігояна сьогодні, 9 березня, було знесено комунальниками. Демонтаж приурочили до Дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Про це повідомляє кореспондент «Громадського радіо» з Дніпропетровська. Місцевий пенсіонер Георгій Володимирович факту появи пустого постаменту у сквері не зрадів.

«Идиотизм полный. Народа ж никто не спрашивает, что характерно. Никто не спрашивает. Памятник молча снимают, улицы переименовывают», — розповів пенсіонер.

pamyatnyk1.jpg

Все, що залишилося від пам'ятника Громадське радіо
Все, що залишилося від пам’ятника
Громадське радіо


Жительку міста Зінаїду Михайлівну обурюють нецензурні слова, які з’явилися на пустому постаменті:
«Уже какие-то надписи, уже что-то там рисуют, пишут нехорошие слова»


Демонтаж було проведено після звернення активістів. Останні намагалися ліквідувати пам’ятник Калініну ще 29 січня, одразу після Петровського. Але їм завадили правоохоронці. Мітингувальники натякнули, що повернуться, але дали владі час на демонтаж. А тоді обмежились тим, що написали на пам’ятнику Калініну слово «Снос».


Маргарита Кримова з Дніпропетровська для «Громадського радіо»

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+