Слухати

У Москві матір вночі вигнала з дому сина, який публічно підтримав Савченко

09 березня 2016 - 09:58
Вчора активіст вийшов на одиночний пікет на підтримку Савченко до будівлі ФСБ і був серед 39 затриманих. Коли о 1:30 він добрався до будинку, батьки не пустили його в квартиру
У Москві матір вночі вигнала з дому сина, який публічно підтримав Савченко / Новини на Громадському радіо

Історію про активіста Василя Недопекіна на своїй сторінці опублікував російський журналіст Антон Наумлюк. 

«Василь Недопекін приїхав з Москви на останнє засідання у справі Савченко 3 березня, коли їй не дали виголосити останнє слово і вона оголосила про початок сухого голодування. Вчора він вийшов на одиночний пікет на підтримку Савченко до будівлі ФСБ на Луб’янці і був серед 39 затриманих. Недопекіна відвезли в ОВД «Пресненський» і відпустили о дев’ятій годині вечора. О 1:30 він добрався до будинку, а батьки не пустили його в квартиру. Мама заявила йому, що не потрібно підставляти і ганьбити сім’ю, а потім до неї приєдналася сусідка», — написав журналіст.

За його словами, хлопець знайшов цілодобовий магазин, щоб хоча б телефон зарядити, а вже ближче до трьох ночі батьки все ж зателефонували, сказали повертатися.

 

Василий Недопекин приезжал из Москвы на последнее заседание по делу Савченко 3 марта, когда ей не дали произнести послед…

Опубліковано Anton Naumlyuk 8 березень 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+