Слухати

В Луцьку зібралися на мітинг, аби підтримати Надію Савченко / Новини на Громадському радіо

В Луцьку зібралися на мітинг, аби підтримати Надію Савченко

09 березня 2016 - 19:42
Кілька десятків лучан зібралися  на Театральному майдані міста на акцію-підтримки  Надії Савченко. Всі бажаючі  закликали українську владу зробити все можливе, аби звільнити Надію.

Люди принесли із собою плакати на підтримку Надії, декламували вірші, а також зачитали резолюцію до Президента та Верховної Ради.

20 160 309_150 937.jpg

Люди вимагають від влади звільнити Надію Савченко Громадське радіо
Люди вимагають від влади звільнити Надію Савченко
Громадське радіо

«Ми знаємо, що хоче Путін. Він хоче засудити Надію Савченко на найдовший термін і потім виставити Україні ультиматум, щоб натомість за це країна амністувала всіх бандитів. Тих, що воюють проти України на Донбасі. Або щоб узаконили те, що відбувається на Донбасі», — розповів один з присутніх, екс-мер Луцька Богдан Шиба.

20 160 309_150 145.jpg

Мешканці Луцька 9 березня вийшли підтримати Надію Савченко  Громадське радіо
Мешканці Луцька 9 березня вийшли підтримати Надію Савченко
Громадське радіо

«Я просто шокований поведінкою нинішньої української влади. Тому що ми з вами на Майдані боролися за те, щоб усунути олігархів від влади. Насправді помінялися одні олігархи на інших. І я вважаю, що ми маємо вимагати від президента, щоб від віддав той Ліпецький заводі замість Надії., — додав Богдан Шиба.

Крім того, під час акції згадали і про інших політв`язнів та вимагали їх звільнення.

aktyv_st_andr_y_otchenash_zaklykaye_zv_lnyty_vs_h_pol_tvyazn_v.jpg

Активіст АНдрій Отченаш закликає звільнити всіх політв`язнів Громадське радіо
Активіст АНдрій Отченаш закликає звільнити всіх політв`язнів
Громадське радіо

« В нас є в’язні, які знаходяться більше півтора року в полоні. Є люди, які віддали своє здоров`я. І їх багато хто забуває. Тому потрібно намагатися визволити всіх додому. І Надія Савченко як взірець має бути прикладом для всіх”, — зазначив один із присутніх, керівник організації «Іскра» Андрій Отченаш.

Наприкінці заходу організатори акції звернулися з резолюцією до влади про те, щоб зробити все можливе для звільнення Надії Савченко.

Аріна Крапка з Луцька для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+