Слухати

Віра Савченко просить не громити посольство РФ в Україні

09 березня 2016 - 11:48
За її словами, рівно через добу наші консули в Росії отримають симетричну відповідь: б'ють їхнє (наше) майно, машини і т.д.
Віра Савченко просить не громити посольство РФ в Україні / Новини на Громадському радіо

«Друзі і вороги: ще раз повторюсь, не варто, громити посольство РФ в Україні, бити вікна, машини, майно і т.д. Тому, що рівно через добу наші консули в Росії отримають симетричну відповідь: б’ють їхнє (наше) майно, машини і т.д. А наше МЗС небагате… І погромами ви відволікаєте увагу від основної проблеми, ЖИТТЯ Наді, і решти політв’язнів. Всі ЗМІ РФ говорять про те, що побили посольство РФ в Україні, але ЧОМУ побили!? Вже нікому не цікаво!», —  написала сестра Надії Савченко Віра.

Друзі і вороги: ще раз повторюсь, не варто, громити посольство РФ в Україні, бити вікна, машини, майно і т.д. Тому, що р…

Опубліковано Vira Savchenko 9 березень 2016 р.

Сьогодні стало відомо, вирок Надії Савченко винесуть 21-22 березня.

Також «Громадське радіо» передавало, що сьогодні у Донецькому суді Ростовської області українська льотчиця промовила останнє слово.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+