Слухати

Вона мені сказала, що не доживе до вироку, — мама Надії Савченко

09 березня 2016 - 12:14
До вироку залишилося 12 днів. Журналісти та адвокати Надії Савченко повідомляють, що її стан здоров'я погіршується з кожним днем
Вона мені сказала, що не доживе до вироку, — мама Надії Савченко / Новини на Громадському радіо

Після останнього слова Надії Савченко її мама Марія Савченко мала змогу обмінятися декількома словами зі своєю дочкою через склянний акваріум. Як передала слова льотчиці Марія Іванівна, Надія не припинить голодування за жодних умов, окрім негайного повернення в Україну.

img_7211.jpg

Марія Іванівна Савченко, мати Надії «Громадське радіо»
Марія Іванівна Савченко, мати Надії
«Громадське радіо»

«Ручки ті сині, холодні-холодні, там уже крові нема в тих ручках. Ноги пухнуть, це вже значить, що серце здає, почки віддають. — каже мати утримуваної. — Я намагалася її вмовити припинити сухе голодування, але вона не погоджується. Вирок будуть виносити два дні 21 і 22 березня. І вона сказала, що до вироку не доживе», — додала вона.

Мама і сестра Надії, а також українські лікарі та консули завтра мали відвідати льотчицю у Новочеркаському СІЗО. За словами Марії Іванівни, востаннє вона бачила дочку 24 грудня минулого року.

Однак адвокат Микола Полозов повідомляє, що суд відмовив усім у побаченні з Надією: 

«Я не знаю, яким треба бути катом, щоб так знущатитися над дівчиною. Путін упав нижче «плінтуса» на світовій арені. Сором йому і усій когорті російської влади», — сказала мама Надії Савченко. 

Нагадаємо, сьогодні на суді попри лихоманку та високу температуру Надія Савченко промовила своє останнє слово. Адвокат Микола Полозов оприлюднив його в мережі. 

Нагадаємо, після промови суддя оголосив дату вироку21 та 22 березня. Надія та присутні в залі судових засідань почали співати гімн України. 

 3 березня суддя переніс останнє слово Надії Савченко на 9 березня. Після чого вона оголосила сухе голодуванння. Українська льотчиця не п’є воду уже шостий день. 

Ірина Сампан для «Громадського радіо» 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+