Слухати

Вирок Надії Савченко винесуть 21-22 березня

09 березня 2016 - 10:29
Після промови суддя оголосив дату вироку — 21 березня. Надія та присутні в залі судових засідань почали співати гімн України
Вирок Надії Савченко винесуть 21-22 березня / Новини на Громадському радіо

Українській льотчиці Надії Савченко, яка сказала сьогодні останнє слово у Донецькому суді Ростовської області, винесуть вирок 21-22 березня. Про це повідомляють її адвокати на своєму Twitter. 

Після промови суддя оголосив перерву до 21 березня. Надія і присутні в залі почали співати гімн України. 

 

Приговор будут оглашать 21,22 марта. Мама Савченко тоже попросила последнее слово. Не дали. Зал начал петь гимн Украины. Журналистов начали выносить из зала.

Опубліковано Alyona Lun’kova 9 березень 2016 р.

Раніше, «Громадське радіо» повідомляло, що через сухе голодування у Надії Савченко піднялася температура і почалася лихоманка, але вона все одно виступила з останнім словом на суді.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+