Слухати

Комітет ВР з запобігання корупції проголосував за відставку Шокіна

10 березня 2016 - 15:11
Комітет наполягає на обранні нового Генпрокурора за відкритим конкурсом: щоб незалежна комісія вибрала найкращого кандидата серед багатьох учасників конкурсу
Комітет ВР з запобігання корупції проголосував за відставку Шокіна / Новини на Громадському радіо

Комітет ВР з запобігання корупції одноголосно проголосував за постанову про відставку Генпрокурора Шокіна. Про це «Громадському радіо» заявив депутат Єгор Соболєв, який є головою комітету.

«Генеральний прокурор нарешті подав у відставку, парламент має дати згоду на його звільнення. Спікер парламенту В. Гройсман попросив наш комітет оцінити цю ініціативу, ми, звісно, оцінили її добре. Ми взагалі вважали призначення Шокіна помилкою», — зазначив Соболєв.

За його словами, зараз дуже важливо обрати нового Генпрокурора за відкритим конкурсом: щоб незалежна комісія вибрала найкращого кандидата серед багатьох учасників конкурсу, і щоб Президент пропонував парламенту дати дозвіл на його призначення.

45.jpg

Комітет ВР з запобігання корупції «Громадське радіо»
Комітет ВР з запобігання корупції
«Громадське радіо»

Сьогодні на комітеті розглядали питання люстрації. За словами голови комітету, згідно закону про очищення влади абсолютно не виконується притягнення до відповідальності тих посадовців, які не можуть пояснити своє майно.

«Коли навіть судді Верховного суду безсоромно задекларували, що вони є мільйонерами. Але усі без проблем залишаються суддями верховного суду», — зазначив Соболєв.  

Комітет прийшов до висновку, що необхідно виганяти тих, хто не може пояснити своє багатство.

За даними комітету, якщо говорити про високопосадовців за часів Януковича, то 80% вже не займають своїх посад.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+