Слухати

Лист Петра Порошенка до Надії Савченко виявився несправжнім, — Фейгін

10 березня 2016 - 14:46
Марк Фейгін зазначає, що це є прямим доказом втручання російських спецслужб з метою дискредитувати адвокатів та саму Надію Савченко
Лист Петра Порошенка до Надії Савченко виявився несправжнім, — Фейгін / Новини на Громадському радіо

Адвокат Надії Савченко Марк Фейгін повідомив про те, що лист нібито Президента України Петра Порошенка до Надії Савченко несправжній. Фейкове звернення Фейгіну надіслали на електронну пошту. Про це адвокат повідомив «Громадському радіо». 

«Це правда, що лист підроблений, це атака, яка покликана дискредитувати Надію Савченко, адвокатів, Генконсульство України. Цей підроблений лист був переданий цілком дивним оперативним чином, увірвавшись в аккаунт Twitter і на пошту», — сказав Марк Фейгін. 

Подробиці захисник Надії Савченко написав на своїй сторінці у Facebook

«Вчора ввечері Генеральному консулу України в Ростові-на-Дону Віталію Москаленко надійшов дзвінок з Адміністрації Президента України з проханням надати мій номер для передачі листи від Порошенка П.О. Надії Савченко. Зазначена особа відправила мені лист, яке я і передав Надії сьогодні.

Кремль зайнятий дискредитацією, як самої Савченко та її адвокатів, так держорганів України. Замість того, щоб вирішити питання про обмін, спецслужби грають життям Савченко, вводячи в оману і Генерального консула України, і прес-службу Президента України та мене. Раніше Савченко передавали прохання припинити голодування від всіх, хто її підтримує. Серед цих людей крім іншого був і Петро Олексійович Порошенко. Надія припинила голодування, почувши про ту ступінь підтримки, яка надається їй по всьому світу.

Досить часто у нас з адвокатом Полозова просять підтвердження, про втручання ФСБ в нашу діяльність. Так ось воно», — наголосив Фейгін. 

Нагадаємо, сьогодні Марк Фейгін відвідав Надію Савченко у Новочеркаському СІЗО і передав їй лист нібито від Петра Порошенка, де український президент «закликав припинити сухе голодування». 

1 772 742.jpg

Фейковий лист Президента
Фейковий лист Президента

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+