Слухати

«Наша мета це не гибель, наша мета — боротьба», —Тука у підтримку Савченко / Новини на Громадському радіо

«Наша мета це не гибель, наша мета — боротьба», —Тука у підтримку Савченко

10 березня 2016 - 10:03
У Сєвєродонецьку пройшла мирна акція на підтримку ув’язненої в Росії Надії Савченко, а також інших політв’язнів українських громадян у РФ

Акція пройшла на площі біля Луганської обласної військово-цивільної адміністрації із українською символікою та портретами Савченко. Під час заходу його учасники запалили свічки, а Єпископ Луганський і Старобільський Афанасій прочитав молитву за здравіє Надії та інших політичних в’язнів. 

Долучився до акції і керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука. 

«Я знаю, що практично всі ви підтримаєте мою точку зору, яку я озвучив при розмові із Надіною сестрою, що наша мета це не гибель і не жертва, наша мета це боротьба. Вважаю, що ми всі маємо передати Надії прохання не ризикувати своїм життям. Те, що ми зараз спостерігаємо – це демонстрація безсилля, фальші та підлості російського режиму, котрий існує у Росі. Я впевнений, що із Надією все буде добре і вона повернеться», — зазначив керівник Луганської обласної ВЦА Георгій Тука. 

«Всі ми знаємо, що Надія оголосила сухе голодування. Наша українка, наша героїня, наша льотчиця знаходиться в дуже жалюгідному стані. Своєю акцією ми намагаємося підтримати її», — повідомив організатор акції, активіст Сергій П’ятниця.

 

У Сєвєродонецьку пройшла акція на підтримку Надії Савченко У Сєвєродонецьку пройшла мирна акція на підтримку ув’язне…

Опубликовано Луганська обласна державна адміністрація 9 марта 2016 г.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+