Слухати

Під СІЗО Савченко поліція вручила журналісту попередження за участь в акції

10 березня 2016 - 10:14
Журналісту "Інтера" надали документ-попередження про те, що він не повинен брати участі у несанкціонованих акціях
Під СІЗО Савченко поліція вручила журналісту попередження за участь в акції / Новини на Громадському радіо

Під СІЗО, де перебуває Надія Савченко скоро має розпочатися акція протесту, на якій буде присутня родина льотчиці, народні депутати України, активісти та журналісти. На місці знаходиться кореспондентка «Громадського радіо» Ірина Ромалійська. За її словами, мітинг вже охороняють правоохоронці, а журналісту «Інтера» навіть дали документ-попередження про те, що він не повинен брати участі у несанкціонованих акціях.

12 795 319_1 045 345 068 841 147_6 778 703 654 249 652 838_n.jpg

Попередження Ірина Ромалійська
Попередження
Ірина Ромалійська

 

Под СИЗО приехали мама Савченко, Віра Савченко и активисты. Активистов предупреждают об ответственности за участие в несанкционированных акциях. Вручили копию закона. Акция ещё не началась.

Опубліковано Ириною Ромалийською 10 березень 2016 р.

Раніше мама Надії Савченко заявила: «Вона мені сказала, що не доживе до вироку». 

Нагадаємо, після промови суддя оголосив дату вироку — 21 та 22 березня. Надія та присутні в залі судових засідань почали співати гімн України. 

В той час Віра Савченко попросила не громити посольство РФ в Україні.

 3 березня суддя переніс останнє слово Надії Савченко на 9 березня. Після чого вона оголосила сухе голодуванння. Українська льотчиця не п’є воду уже шостий день. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+