Слухати

Уряд виділив 5 млн грн. кримськотатарському каналу ATR на погашення боргу

10 березня 2016 - 15:57
Українська сторона гарантувала протягом двох тижнів сплатити борг, а з боку шведської компанії була дана гарантія, що до вирішення цього питання вона не буде вимикати сигнал телеканалу АТR
Уряд виділив 5 млн грн. кримськотатарському каналу ATR на погашення боргу / Новини на Громадському радіо

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Міністерству фінансів України, Міністерству інформаційної політики та Міністерству соціальної політики забезпечити погашення 5 мільйонів гривень заборгованості телеканалу АТR перед власником супутника. Про це передає прес-служба Кабінету Міністрів. 

На засіданні Кабінету Міністрів України міністр інформаційної політики Юрій Стець нагадав, що десять днів тому кримськотатарський телеканал АТR постав перед загрозою зникнення з ефіру, оскільки шведська компанія — власник супутника, через який мовить АТR, за борги мала відключити цей телеканал

У ході переговорів з представниками цієї компанії, за словами Юрія Стеця, українська сторона гарантувала протягом двох тижнів вирішити цю проблему, а з боку шведської компанії була дана гарантія, що до вирішення цього питання вона не буде вимикати сигнал телеканалу АТR. Крім того, вдалося домовитися щодо реструктуризації боргу АТR: «Уже зараз можна сказати, що сума в 10 мільйонів гривень буде як мінімум зменшена вдвічі».

У державному бюджеті в поточному році уряд передбачив близько 60 мільйонів на підтримку діяльності Меджлісу кримськотатарського народу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+