Слухати

Бойовики обстріляли робочих у Мар’їнці, які проводять відновлювальні роботи

11 березня 2016 - 15:43 45
Про це повідомляє українська сторона Спільного центру контролю і координації

У повідомленні зазначається, що «бойовики з непідконтрольної українській владі території 11 березня обстріляли цивільних осіб, які виконували ремонтно-відновлювальні роботи на газопроводі Мар’їнка — Красногорівка. Обстріли ремонтної бригади було здійснено близько 10 години ранку із великокаліберного кулемета та снайперської гвинтівки і близько 12 години — із гранатомету (РПГ)».

За даними СЦКК, цивільні особи не постраждали, однак були вимушені повністю припинити заплановані роботи і заховатися у траншеї, оскільки виникла реальна загроза їхньому життю.

Українська сторона Спільного центру наголошує на тому, що з початку березня застосовуючи стрілецьку зброю, крупнокаліберні кулемети, підствольні гранатомети та снайперські гвинтівки бойовиками було здійснено 19 обстрілів працівників ремонтно-відновлювальних бригад у районі Мар’їнки. Такі цинічні провокації з боку НЗФ ОРДО робляться спеціально аби зірвати графіки щодо відновлення газопостачання для 27 тисяч осіб, які проживають у районі Мар’їнки та Красногорівки. 

Слід зазначити, що під час проведення ідентичних робіт з відновлення життєво важливих об’єктів інфраструктури на території, що не контролюється українською владою з боку Збройних Сил України, завжди дотримується режим тиші.

 

 

Українська сторона СЦКК: бойовики обстріляли робочих у Мар’їнці, які проводять відновлювальні роботиБойовики НЗФ з неп…

Опубликовано Прес-центр штабу АТО 11 марта 2016 г.

 

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+