Слухати

 «Будуть жити наші народи на нашій землі!», — Надія Савченко Ахтему Чийгозу

11 березня 2016 - 17:44
Ахтем Чийгоз написав листа зі словами підтримки Надії Савченко. Його на своїй сторінці у FB оприлюднив адвокат української військової Надії Савченко Микола Полозов
 «Будуть жити наші народи на нашій землі!», — Надія Савченко Ахтему Чийгозу / Новини на Громадському радіо

«Українські політв’язні у Росії підтримують один одного навіть з катівень. Лист Ахтема Чийгоза, присланий мені його дружиною через електронну пошту і відповідь Надії Савченко», — написав він.

«Вони за все понесуть покарання, скільки б часу не минуло!

Однак, як чоловік, який бачить у тобі в першу чергу молоду жінку, яка повинна ще мати родину, чудових дітей, молю Всевишнього, щоб ти залишилась живою!», — написав Ахтем Чийгоз.

«Ахтеме, будемо жити!

А головне, будуть жити наші народи на нашій землі!», — відповіла Надія.

 

 

Украинские политзаключённые в России поддерживают друг друга даже из застенков. Письмо Ахтема Чийгоза, присланное мне его супругой через электронную почту и ответ Надежды Савченко. #FreeSavchenko #Чийгоз

Опубликовано Николай Полозов 11 марта 2016 г.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+