Слухати

Печатки та дані про журналістів Луганщини залишились у Луганську — журналіст

11 березня 2016 - 17:10
Луганська обласна спілка Національної спілки журналістів не діє, втім її печатка та дані про журналістів області залишились у Луганську, там же перебуває і голова організації Олександр Панков
Печатки та дані про журналістів Луганщини залишились у Луганську — журналіст / Новини на Громадському радіо

Про це в ефірі Луганської обласної державної телерадіокомпанії розповіла голова нещодавно створеної Луганської регіональної організації Національної спілки журналістів України Тетяна Вергун

Вона зазначила, що з початку з ним перемовини, Панкову пропонували виїхати на підконтрольну Україні територію, але посилаючись на стан здоров’я, він цього не зробив.

Тому журналісти, які вихали з непідконтрольної території, створили нову — регіональну.

Головна мета створення цієї організації — відстоювання прав журналістів. Зараз члени організацію збирають інформацію про порушення прав журналіста під час конфлікту на Сході України.

Також організація велику увагу приділяє навчанню журналістів, залучає їх до участі у тренінгах, які вчать працювати в умовах військового конфлікту.

«Зараз ми разом з Консорціумом підвищення менеджменту освіти в Україні провели виїзні тренінги для журналістів Луганської і Донецької областей до Львову. У Львові вчились долати конфлікти, вчились долати мову ворожнечі, працювали з психологами», — розповіла вона.

Тетяна Вергун зазначила, що її колеги вітали один одного із звільненням Марії Варфоломеєвої, наче зі своїм особистим святом.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+