Слухати

У Дніпропетровську створили інтерактивну карту МАФів

11 березня 2016 - 10:51
 На мапу нанесено легальні торгівельні пункти: МАФи та сезонні палатки. Карта МАФів maf.dinarys.com поки-що працює в тестовому режимі. Але найближчим часом з’явиться на сайті міськради
У Дніпропетровську створили інтерактивну карту МАФів / Новини на Громадському радіо

На неї нанесено легальні пункти торгівлі. При наведенні курсору висвічується реєстраційний номер, площа, адреса та сфера діяльності кіоску.

karta1_1.jpg

Карта МАФів
Карта МАФів

На мапі є можливість подивитися вільні локації для установки сезонних палаток, а також опція для підприємців — подання заявки в онлайн-режимі. Також найближчими тижнями у споруд з’являться QR-коди — розповідає радник міського голови з питань впроваження іновацій Дар’я Біла. 

belaya.jpg

Дар’я Біла Громадське радіо
Дар’я Біла
Громадське радіо

«Кожній споруді буде видано QR, який зможе просканувати кожний, хто має смартфон з програмами для сканування, в якому буде зазначено, що це за будівля. Адже часто буває, що по документах проходить торгівля хлібом, а насправді там „наливайка“ чи ще щось таке. Щоб цього не було, ми зашиваємо в QR вид діяльності, і людина, яка помітила, що сканована інформація не відповідає дійсності, повідомляє безпосередньо в департамент» — зазначила Біла.

Маргарита Кримова з Дніпропетровська для «Громадського радіо»
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+