Слухати

В Донецьку нова «фінансова поліція» керується законами України — Тимчук

11 березня 2016 - 10:43
Таким чином, у «ДНР» випадково підпорядкували свою «фінансову поліцію» Генпрокуратурі України
В Донецьку нова «фінансова поліція» керується законами України — Тимчук / Новини на Громадському радіо

У «ДНР» випадково підпорядкували свою «фінансову поліцію» Генпрокуратурі України. Про це написав Дмитро Тимчук, який також на своїй сторінці опцблікував відповідні «документи». 

«Ватажок «ДНР» А.Захарченко підписав «Постанова Ради міністрів ДНР» №1-6, яким визначив функції створеної бойовиками «фінансово-економічної поліції». Визначаючи завдання цієї легалізованої бандструктури, Захарченко зазначив, що в своїй діяльності, крім іншого українського законодавства, вона повинна керуватися Законом України № 3529-VI від 16.06.2011 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з ратифікацією Другого додаткового протоколу до Європейської конвенції про взаємну допомогу у кримінальних справах». Мало того, що в «ДНР» раптом почали орієнтуватися на документи ненависної їм Європи і «тупо тирити» законодавчу базу України в контексті не менше ненависної їм євроінтеграції. Так ще варто поглянути, що саме Захарченко втюхує своїм «фінансовим поліцейським»», — зазначає Тимчук. 

За його словами, Закон України № 3529-VI від 16.06.2011 досить короткий, і говорить  про наступне (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/3529-17): «органами, на які покладаються повноваження згідно пунктом 1 статті 15 Конвенції, є Міністерство юстиції України (у справах для на стадії судового слідства) і Генеральна прокуратура України (у справах для на стадії досудового слідства)».

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+