Слухати

В NASA наочно показали, як піднявся рівень води в світовому океані

11 березня 2016 - 17:20
Ця візуалізація показує загальну зміну рівня моря з 1992 по 2014 роки. Жовтим, помаранчевим і червоним позначені регіони, в яких рівень води піднявся
В NASA наочно показали, як піднявся рівень води в світовому океані / Новини на Громадському радіо

Відео опубліковане на каналі NASA Climate Change (Зміна клімату)  в YouTube.

Ця візуалізація показує загальну зміну рівня моря з 1992 по 2014 роки, ґрунтуючись на даних, зібраних з супутників TOPEX / Poseidon, Jason-1 і Jason-2.

«Блакитні регіони там, де рівень моря знизився, і помаранчеві/червоні регіони, де рівень моря піднявся. Починаючи з 1992 року, моря по всьому світу зросли в середньому близько 3 дюймів. 

«Колірна гамма для цієї візуалізації -7 см до + 7см (-2.76 дюймів до +2.76 дюйма), хоча дані вимірювань поширюється вище і нижче 7 см (2,76 дюйма). Цей конкретний діапазон був обраний, щоб виділити зміни в зміні рівня моря», — зазначається .

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+