Слухати

Волонтери забрали з зони бойових дій 3 літніх людей з особливими потребами

11 березня 2016 - 10:56
Троє одиноких літніх людей, в яких немає родичів, тепер житимуть у хоспісі
Волонтери забрали з зони бойових дій 3 літніх людей з особливими потребами / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє волонтер гуманітарної місії «Проліска» Євген Каплін.

Він описав історії цих літніх людей:

«Доренський Геннадій Степанович, 1930 року народження, лежачий. Проживав в Мар’їнському районі, с. Карлівка в зруйнованому приватному будинку по вулиці Гагаріна без опалення і систематичного харчування. Через відсутність влади і роботи соціальних служб в селі, літня людина протягом останніх півтора років була надана «сам собі». Коли наші волонтери забирали його сьогодні, на тілі Геннадія Степановича були виявлені численні пролежні і рани від укусів комах. Літній чоловік поїхав до Києва, після реабілітації в лікарні, його візьме під опіку евакуйований нами хоспіс для людей похилого віку», — розповів Євген Каплін.

12 799 373_801 711 643 294 882_6 843 180 952 342 637 864_n.jpg

Лежачого чоловіка перенесли в авто З Facebook Євгена Капліна
Лежачого чоловіка перенесли в авто
З Facebook Євгена Капліна

У іншого врятованого дідуся немає ноги та українського паспорта. 

«Вітів Сергій Степанович, 1961 року народження, відсутня нога. Проживав в Мар’їнському районі, м Красногорівка по вулиці Карла Маркса без опіки родичів і соціальних служб. У чоловіка відсутня документи про інвалідність і документи особистості: тільки паспорт радянського зразка. У зв’язку з цим він не отримував допомоги від держави і не міг самостійно перетнути блок-пости. Під час роздачі теплих речей Гуманітарним штабом в Мар’їнському та Ясинуватському районі Сергій Степанович звернувся до наших волонтерів з проханням допомогти йому виїхати із зони конфлікту в установу опіки. Державні установи опіки за пристрій чоловіки вимагали дати їм хабар.
Чоловік узятий під опіку і буде проживати в подальшому в хоспіс для людей похилого віку на безоплатній основі», — додав волонтер.

Ще одного дідуся вдалося влаштувати в онкологічний диспансер.

«Андрєєв Сергій Степанович, 1938 року народження, онкохворий. Проживав у м Артемово (Дзержинський міська рада Артемівського району) без належної медичної допомоги і документів особистості, в зв’язку з чим не отримував державну допомогу. Чоловік узятий під опіку нашими волонтерами і спрямований в онкологічний диспансер в Краматорськ», — зазначив він.

У записі волонтера також є номер картки для допомоги. 

 

НА ГРАНИ ЖИЗНИ…Сегодня совместными усилиями команды Гуманитарной миссии помощи мирному населению зоны военного конфл…

Опубліковано Evgeny Kaplin 10 березень 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+