Слухати

Поліція Донеччини розшукує 5 тисяч вкрадених автомобілів

12 березня 2016 - 18:49
Саме таку кількість звернень від громадян мають правоохоронці Донецької області від початку проведення АТО на Сході України
Поліція Донеччини розшукує 5 тисяч вкрадених автомобілів / Новини на Громадському радіо

Частину транспорту  бойовики вивезли, коли відступали на непідконтрольну територію або в інші регіони. Аби покращити роботу, пов’язану з розшуком викрадених авто, з початку березня було ініційовано профілактичну операцію «Угон». За 10 днів  роботи є перші результати.

roman_aleshkevych_2.jpg

Роман Алешкевич Громадське радіо
Роман Алешкевич
Громадське радіо

«У нас есть большое количество обращений граждан, порядка пяти тысяч, о незаконном завладении авто- мототранспортных средств. Мы проводим такие профилактические операции для выявления транспортных средств, которыми незаконно завладели лица. Только за эти дни операции было задокументировано 35 транспортных средств, 3 — находились в угоне по Донецкой области, 15 — на которых поддельные номера агрегатов, остальные — это нерастаможенные и с поддельными свидетельствами о регистрации», — розповів Роман Алешкевич,  в.о. начальника відділу безпеки дорожнього руху Управління Національної поліції в Донецькій області.

Аби допомогти поліцейським у виявленні підробних документів, запросили фахівців, що розповіли їм про особливості фальшивок — як паперових, так і перебитих номерів автомобілів, посилили роботу на блокпостах. У зв’язку з чим правоохоронці звертаються до громадян, аби вони з розумінням ставилися до перевірок документів і надали можливість перевірити відповідність номерів на агрегатах і вузлах.

Наталя Поколенко з Донеччини для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+