Слухати

Прикордонники з повітря показали 15 місць, де незаконно видобувають бурштин

12 березня 2016 - 13:31
Державна прикордонна служба України суттєво посилила заходи з протидії контрабанди бурштину. Поряд з припиненням спроб його переміщення через кордон, також виявляються місця незаконного видобутку
Прикордонники з повітря показали 15 місць, де незаконно видобувають бурштин / Новини на Громадському радіо

Ця робота проводиться у тісній взаємодії з іншими правоохоронними органами. Крім того, прикордонне відомство залучає малу авіацію для моніторингу ділянок та виявлення можливих місць видобутку «сонячного каміння», повідомляє прес-центр Держприкордонслужби.

Зокрема вчора 11 таких місць зафіксував екіпаж прикордонного літака «Diamond» на ділянці Луцького загону. Знаходилися вони в декількох районах Рівненської області. На кожному з них перебували десятки людей, а на окремих і технічні засоби. Загалом пілоти оглянули 245 км державного кордону та більше 1000 км² тилових ділянок прикордонних контрольованих районів.

Ще 4 місця, де зловмисники організували незаконні копальні бурштину, прикордонники виявили з літака за день до цього. Вони знаходилися в Олевському районі Житомирської області.

По цих фактах прикордонники проінформували керівництво органів місцевої влади, Національну поліцію, СБУ та прокуратуру.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+