Слухати

Українські лікарі, так і не обстеживши Надію Савченко, покинули Росію / Новини на Громадському радіо

Українські лікарі, так і не обстеживши Надію Савченко, покинули Росію

13 березня 2016 - 12:46
Кремль пояснює недопуск українських лікарів до Савченко тим, що вона нібито виразила неповагу до суду під час останнього слова

Українських лікарів не допустили до Надії Савченко у Новочеркаське СІЗО. Вони змушені були покинути Росію. Про це на своїй сторінці у Facebook написав один з адвокатів льотчиці Микола Полозов: 

«Комісія українських лікарів, так і не отримавши від російської влади дозвіл на зустріч з Надією Савченко та її обстеження, вчора була змушена покинути Російську Федерацію», — повідомив він. 

Комиссия украинских врачей, так и не получив от российских властей разрешение на встречу с Надеждой Савченко и её обследование, вчера была вынуждена покинуть Российскую Федерацию. #FreeSavchenko

Опубліковано Nikolay Polozov 13 березень 2016 р.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров пояснив заборону на побачення з Надією Савченко для її рідних, а також недопуск українських лікарів у СІЗО тим, що нібито льотчиця образила російський суд та суддів особисто. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+