Слухати

Володимир Путін зберігає особисту колекцію вина у Молдові

13 березня 2016 - 11:55
При цьому Росія ввела заборону на ввезення вин з Молдови
Володимир Путін зберігає особисту колекцію вина у Молдові / Новини на Громадському радіо

Державний винзавод «Крікова» за часів СРСР був одним з найбільших виробників алкогольної продукції. Сьогодні він продовжує залишатися символом виноробних традицій Молдови. Саме тут російський президент Володимир Путін зберігає власний запас вина. Про це йдеться у репортажі видання «Настоящее время».

«Наприклад, президент Володимир Путін відсвяткував своє 50-річчя у нас, а Джон Керрі провів конференцію ось в цій кімнаті, як і канцлер Німеччини Ангела Меркель», — розповіла гід винзаводу Андруска Ліліан. 

Саме в підвалах «Крікова», як стверджують на виноробні, Володимир Путін зберігає свої особисті вина. Незважаючи на це, Росія ввела заборону на ввезення вин з Молдови.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+